Okul Mobilyası Sağladığımız Kurum ve Kuruluşlar

TÜM RESMİ VE ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI.

Firmamız Ağırlıklı Olarak Seri Üretim Yapmakla Birlikte Her Büyüklükte Resmi Ve Özel Eğitim Kurumuna Da Aynı Kalite Ve Hassasiyet İle Hizmet Vermektedir. En Önem Verdiğimiz Husus Satış Sonrası Destek Ve Servis Hizmetleridir.

DERS ALETLERİ YAPIM MERKEZİ

Ders aletleri yapım merkezi firmamızın en eski müşterilerindendir. Kuruma mamul ve yarı mamul yanında hammadde alımlarında da hizmet vermekteyiz.

İL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİ

Yurt genelinde milli eğitim müdürlüklerinin ihalelerinin büyük çoğunluğunu kazanmaktayız. Bu kurumlar arasında hızlı ve şartnamelerine tam uygun teslimat yapmamızla tercih edilen bir firmayız.

ENDÜSTRİ MESLEK LİSELERİ

Firmamız endüstri meslek liselerinin ihtiyaç duyduğu her türlü hammadde, yarı mamül ve mamülleri, en yüksek kalitede ve zamanında teslim etmektedir.
Kururcumuzun da bir teknik öğretmen olması nedeni ile endüstri meslek liselerinin firmamızda ayrı bir yeri vardır.
Eski veya yeni model Meb standart okul sırasları, metal, kayın yada kontrplak kısımları firmamız bünyesinde imal edilmektedir. Lütfen fiyat ve referans sorunuz.

ÜNİVERSİTELER

19 Mayıs, Odtü, Hacettepe, İzmir Yüksek Teknoloji, Gazi Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Fırat Üniversitesi, Turgut Özal Üniversitesi, Başkent Üniversitesi ve Birçok Üniversite referanslarımız arasındadır. Her üniversitenin projeleri ve talepleri farklı olup, firmamız her türlü özel projeye cevap verebilecek esneklikte imalat yapısına sahiptir.

“ Lütfen bulunduğunuz ildeki referans listemizi isteyiniz, referans listelerindeki kurumları arayıp alım yapmayı planladığınız firmanın uygunluğunu doğrulamanızı öneririz. “